Hakkımızda

Kesit Metal Ürünleri üretim faaliyetine 2011 yılı başında başlamıştır. Üretimini toplam 2000 m2 kapalı alanda gerçekleştirmektedir. Hizmet anlayışı ve ürün kalitesi ile kısa zamanda metal sektöründe kendine saygın bir yer edinmiş olup, yapacağı sürekli yatırımlarla sektörde lider oyuncu olmayı hedeflemektedir.

Kesit Metal Ürünleri, halen çalıştığı yurtdışı firmalara yenilerini ekleyerek ülke ekonomisine katkı sağlamak ve istihdam yaratmak gayesindedir. Üstlenilen projeleri, tecrübeli çalışanları ile kurumsal değerlere bağlı kalarak ve siparişten teslime kadar her aşamada ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemini uygulayarak zamanında teslim etmektedir.

Kesit Metal Ürünleri, her türlü metal işleme projesini hayata geçirmekte, üretim kabiliyetleri dahilinde olan parçaları kendisi üretmekte, olmayanları iyi ilişkilerini kullanarak tedarikçi firmalardan kolaylıkla temin etmektedir. Uzmanlaştığı alanlar traktör kabin ve şasilerinin metal parçaları, iş makinası kabin ve şasilerinin metal parçaları ile tarım makinaları metal parçalarıdır.

 

Kesit Metal Ürünleri Fabrika Binası